مقالات

انواع دامن مناسب افراد دارای اضافه وزن

امروزه یکی از جذاب ترین و بهترین لباس ها برای خانم ها و دختران دامن است.شما باید برای دامن انتخابی تان به فرم اندام خودتان، جنس پارچه، رنگ، قد و نوع برش آن توجه کنید.یکی دیگر از مواردی که شما باید به آن دقت داشته باشید توجه به جنس پارچه و دوخت آن میباشد. نحوه برش دادن دامن تاثیر زیادی در زیبایی دامن شما دارد.معمولا جنس دامن ها از ابریشم و کتان و ساتن و ... میباشد.

remove_red_eye 73 بازدید

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه

امروزه در صنعت مد از این شلوار ها برای ست کردن با انواع پارچه، از چرم تا جین، استفاده می شود. می توانید از انواع شلوار های جین برای ست کردن لباس های خود استفاده کنید.

remove_red_eye 7 بازدید

انواع تیشرت سایز بزرگ زنانه

تیشرت لباسی است که بالاتنه را پوشش می دهد و هم هنگام پوشیدن این لباس و هم درون آن ها احساس راحتی می کنید. تیشرت ها را به دسته های مختلفی می توان دسته بندی کرد که یکی از این دسته بندی ها بر اساس یقه تیشرت می باشد.

remove_red_eye 9 بازدید

چطور انواع شلوار لگ را ست کنیم؟

ساپورت، شلوار لگ زنانه یا همان لگینگ، یکی از گزینه های است که روزمره می تواند انتخاب راحتی در کمد لباس شما باشد و هم قابلیت این را دارد شما را شیک پوش و خوش استایل نشان دهد.

remove_red_eye 11 بازدید

لباس مناسب برای خانم های درشت اندام

در چند ساله گذشته اصول شیک پوشی برای تمام سایز ها اهمیت زیادی پیدا کرده است و برند های معروف دنیا و طراحان لباس نیز توجه ویژه ای به طراحی و دوخت لباس در سایز بزرگ داشته اند، به طوری که لباس های متناسب با خانم هایی که اضافه وزن دارند، دوخته و تولید می شوند.

remove_red_eye 50 بازدید