مقالات

انواع دامن مناسب افراد دارای اضافه وزن

امروزه یکی از جذاب ترین و بهترین لباس ها برای خانم ها و دختران دامن است. شما باید برای دامن انتخابی تان به فرم اندام خودتان، جنس پارچه، رنگ، قد و نوع برش آن توجه کنید.

remove_red_eye 480 بازدید

انواع مدل پیراهن خانگی سایز بزرگ

پیراهن راحتی زنانه سایز بزرگ، لباسی است که با دست باز میتوانید رنگ آن را انتخاب کنید. مهم نیست که این لباس های راحتی حتما دارای رنگ تیره باشند تا شما را لاغرتر نشان دهند، فقط مهم است که شما از رنگ آن لذت ببرید و احساس خوبی داشته باشید.

remove_red_eye 59 بازدید

از بین بردن پرز لباس

بعضی از پارچه ها به علت جنس بدی که دارند، پرز می دهند این پارچه ها معمولا بعد از پرز دادن زیبایی و شیک بودن خود را از دست می دهند. بیشتر مانتو ها اداری بعد از مدتی در بعضی از قسمت ها دچار پرز دهی می شوند که دلیل آن جنس نامطلوب پارچه می باشد.

remove_red_eye 212 بازدید

باید ها و نباید های شیک پوشی

این عقیده که شیک بودن فقط با پوشیدن لباس های گران قیمت امکان پذیراست اشتباه است. با اینکه پوشیدن لباس های گران قیمت در ظاهر شما تاثیر گذار است. اما راز شیک پوشی فقط در این مورد نیست. نکات زیادی وجود دارد که باعث می شود شما جذاب، زیبا و تاثیر گذار به نظر برسید. نکات زیادی وجود دارد که با رعایت کردن آن ها می توانید استایل تان را ارتقا دهید.

remove_red_eye 165 بازدید

ست کردن کت زنانه در پاییز و زمستان (بخش دوم)

امسال الگو های متنوع و گرافیکی در طرح پارچه کت ها استایلی جدید و جذاب را به کت ها می بخشد. این الگو ها شامل طرح هایی مانند الگوی چهارخانه، الگوی هندسی، گرافیکی و... می باشد.

remove_red_eye 154 بازدید

ست کردن کت زنانه در پاییز و زمستان (بخش اول)

گرایش به استفاده از استایل های فراجنسیتی هر روز در حال افزایش است. این موضوع شامل استفاده خانم ها از لباس های مد مردانه و مخصوصا کت ها می شود.

remove_red_eye 102 بازدید

لباس های زمستانی

با تغییر فصل و سردتر شدن هوا، لباس های گرم در کمد لباس های ما جا باز کرده اند. با پوشیدن این لباس ها لازم است از سرمای فصل زمستانی از خود محافظت کنیم. لباس های زمستانی انواع مختلفی دارند که هر کدام برای زمان و مکان به خصوصی مناسب هستند.

remove_red_eye 90 بازدید

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه

امروزه در صنعت مد از این شلوار ها برای ست کردن با انواع پارچه، از چرم تا جین، استفاده می شود. می توانید از انواع شلوار های جین برای ست کردن لباس های خود استفاده کنید.

remove_red_eye 132 بازدید

انواع تیشرت سایز بزرگ زنانه

تیشرت لباسی است که بالاتنه را پوشش می دهد و هم هنگام پوشیدن این لباس و هم درون آن ها احساس راحتی می کنید. تیشرت ها را به دسته های مختلفی می توان دسته بندی کرد که یکی از این دسته بندی ها بر اساس یقه تیشرت می باشد.

remove_red_eye 124 بازدید

چطور انواع شلوار لگ را ست کنیم؟

ساپورت، شلوار لگ زنانه یا همان لگینگ، یکی از گزینه های است که روزمره می تواند انتخاب راحتی در کمد لباس شما باشد و هم قابلیت این را دارد شما را شیک پوش و خوش استایل نشان دهد.

remove_red_eye 179 بازدید