فیلتر توسط

سایز

سایز

بلوز و شلوار

ست بلوز و شلوار راحتی

⇐  انواع بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ

ممکنه وقتی شما اسم بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ رو میشنوید، یاد لباسهای راحتی توی خونه بیافتد. اما دقت بکنید که تنوع اونها رو دست کم نگیرید. بلوز شلوارها، امروزه لباس ترند به حساب میان. شما میتونید اونها رو برای رفتن به خرید و پیاده روی و یا رفتن به یک تفریحگاه بپوشید، هم می‌تونید اونا رو توی خونه بپوشید. با توجه به این که بلوز و شلوارهای زنانه سایز بزرگ انواع مختلفی دارن می‌تونید استفاده‌های متفاوتی ازشون بکنید. مثلاً برای پیاده روی میتونید شلوارهایی استفاده بکنید که دم پاش مقداری تنگ تر باشه یا میتونید از شلوار‌های دمپا گشاد استفاده بکنید. یا میتونید از شلوارهایی استفاده بکنید که اصطلاحا بهشون میگن شلوارهای قد نود و معمولاً یک مقدار کوتاه تر از شلوار‌های معمولی هستن. همچنین میتونید از اکسسوری‌های پا هم استفاده بکنید. اگر قد بلوز شما مقداری از قد بلوز‌های توی خونه ای بلندتر باشه، میتونید از اون به عنوان لباس بیرون هم استفاده بکنید. در کل بلوز شلوار فقط به معنی لباس تو خونه نیست و خیلی از مهمانی‌های رسمی هم هستن که مطمئناً شما از بلوز شلوار برای رفتن به اونجا استفاده میکنید.

فرم کلی بدن خودتون رو بشناسید و با توجه به اون لباس انتخاب کنید. فرمول کلی بدن، به چند دسته تقسیم میشه. مثلاً فرم ساعت شنی، فرم مستطیلی، فرم مثلث وارونه و فرم گلابی. هرکدوم از این فرم‌های بدن، نیاز به پوشیدن یک لباس خاص داره که باعث میشه که از بقیه لباس‌ها آراسته تر به نظر برسه. بهتره قبل از اینکه بخواید بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ انتخاب کنید، یکم راجع به رنگ‌ها مطالعه  بکنید. اگر ست بلوز و شلوار شما، از رنگ‌های مخالف که با همدیگه‌هارمونی دارند تشکیل شده باشه، باعث میشه که شور و نشاط بیشتری پیدا کنید و حس بهتری به خودتون منتقل کنید.

بلوز و شلوار‌ زنانه سایز بزرگ، طرح‌ها و شکل‌های متنوعی دارن، سعی کنید از طرحهایی استفاده بکنید که ریزتر هستند؛ طرح‌های ریز، باعث میشه که اندام شما لاغر تر به نظر برسه. اما اگر از طرح‌های درشت استفاده بکنید؛ خود این رنگ‌ها و طرح‌های درشت، طوری هستن که هر فردی اونها رو به تن بکنه، حتی اگر لاغر باشه، چاق تر به نظر برسه. سعی کنید که بلوزی که انتخاب کردید، اگر طرح داره، از شلوار ساده برای اون استفاده بکنید؛ اینطوری خیلی شیک تر به نظر می‌رسید. اگر دوست دارید یه قسمت از بدنتون بیشتر به چشم بیاد، میتونید لباسی انتخاب کنید که تو این قسمت طرح‌های بزرگ و رنگ‌های براق داره، اگر میخواید یه قسمت از بدنتون رو پنهان کنید از رنگ‌های تیره برای این قسمت استفاده بکنید. طرح‌های ساده هم توی این قسمت از لباس کمک کننده هست. در کل برای پوشیدن لباس‌هایی که خیلی طرح‌های شلوغی دارند، افراط نکنید، چون هرچیزی با رعایت کردن تعادل، قشنگ تر به نظر میرسه. برای کسانی که سایز بزرگی دارند لباس‌هایی که سرتاسر طرح‌های بزرگ داشته باشه و شلوغ باشه توصیه نمیشه. لباس‌هایی که گشاد هستن، شاید بتونن یه نواقصی از بدن شما را بپوشونن اما آنها همیشه نشانه ای از عدم اعتماد به نفس هستن. زیرا کسایی اون لباس‌ها رو می‌پوشن که بخوان یه چیزی را پنهان کنن.

پس سعی کنید لباس‌های اندازه تن خودتون استفاده بکنید. از رنگهای شاد و متنوع و زیبا استفاده بکنید. اکسسوری‌ها رو فراموش نکنید. اکسسوری‌ها باعث میشن که نظر بیننده به اونها جلب بشه و طرف مقابل فقط روی یک قسمت از بدن شما متمرکز نمیشه. این جواهرات بزرگ و براق و رنگی میتونن به شما کمک کنن که خیلی زیباتر و جذاب تر به نظر برسید. نکته دیگه ای که باید بهش توجه کنید، نحوه ست کردن رنگ‌هاست. باید ست کردن رنگ‌ها را بلد باشید و بلوز و شلوارهایی انتخاب کنید که رنگ‌های اونها با هم دیگه ست باشه.

همیشه توی نظر هر کسی یک نفر هست که خوش لباس و خوش پوش به نظر می‌رسه؛ پیشنهاد می‌کنیم که وقتی که میخواید برید لباس بخرید از نظر خانم‌های خوش پوش و خوش لباس هم استفاده بکنید. اونا میتونن تو انتخاب کردن بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ به شما کمک بکنن. از انواع بلوز شلوارها، میتونیم به پیراهن‌هایی که به باکسی معروف هستن، اشاره کنیم. این پیراهن‌ها مستطیل شکل هستن و کمی هم پف دارن. فرقی نمیکنه شما لاغر باشید یا چاق باشید این پیراهن‌ها به تن همه افراد با همه سایزها میشینه. انواع شلوار‌های مختلفی که می‌تونید برای ست بلوز شلوارتون انتخاب کنید موارد زیر هستن: شلوار‌های جلو زیپ خور، که شبیه شلوار مردانه هستند. این شلوارها با بلوزهای جلو دکمه خور یا با بلوز‌هایی که از جلو گره می‌خورند قشنگ به نظر می‌رسن. جنس اونها معمولا طوری هست که اتو می‌خورن و معمولا از جنس پشم یا پلی استر هستن. این شلوارها خیلی صاف توی پا وایمیسن و اگه بخواید توی یه مراسم رسمی ازشون استفاده بکنید کاملاً متناسب هستند.

شلوارهای طرح لی و شلوار‌های جین، شلوار‌هایی هستند که پارچه‌هاشون شبیه پارچه لی هست. شلوارهای لی، شلوارهایی با جنس پارچه ضخیم هستن. پوشیدن شلوارهای لی یا طرح لی گشاد خیلی مد شده و معمولا اونها رو با بلوز‌های دکمه خور و بلوز‌های گشاد می‌پوشن. شلوارک‌ها هم یکی دیگر از شلوارهای هستند که از اونها می‌تونید به عنوان بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ استفاده کنید. شلوارک‌ها معمولاً تا بالای زانو هستند یا حداکثر زیر زانو قرار می‌گیرن. شلوارک‌ها میتونن دو تا حالت جذب و گشاد داشته باشن، که باز هم بسته به فرم بدنتون میتونید یا حالت جذبش را انتخاب کنید یا حالت گشادش را انتخاب کنید. شلوارهای سمبادی هم یکی دیگه از شلوار‌هایی هستند که میتونید توی خرید بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ، از این مدل استفاده بکنید. از این شلوار‌ها قبلاً به عنوان شلوار‌های خانگی استفاده می‌شد، اما امروزه برای بلوز شلوار‌های پیاده روی هم از شلواری سمبادی استفاده می‌کنن. شلوارهای بگی مدل دیگه ای از شلوار‌های زنانه هستند که سر تا سرگشاد هستند و برای کمر اونها هم از کش استفاده میشه. البته بعضی وقتا هم، دور مچ پای اونها کش وجود داره. این شلوارها با یک بلوز تو خونه ای از جمله استایل‌های محبوب تابستانی هستن. شلوارهای دیگه ای که میتونید توی بلوز و شلوار زنانه سایز بزرگ ازشون استفاده بکنید، شلوار‌های دمپا گشاد هستند. این شلوارها معمولاً تا زانو تنگ هستند و بعد از اون تا مچ پا گشاد میشن. جنس‌های مختلفی دارن. مثلا میشه از جنس کرپ کش استفاده کنید یا از جنس جنینش استفاده کنید.

شلوارهای لگ هم نوعی از شلوار‌ها هستن که اونها رو می‌تونید با بلوزهای مختلفی ست کنید. از این شلوارها با عنوان شلوار اسپرت هم نام برده میشه. این شلوارها سرتاسر به بدن میچسبند و مشابه ساپورت هستند اما از ساپورت‌ها ضخیم تر هستن. شلوار‌های پانکی هم از استایل‌های مدرن و جذاب جوان‌ها هستن که امسال خیلی ترند شدن. روی اونها دوخت‌های تزیینی و طرح‌های تزیینی وجود داره و معمولاً دارای جیب‌های زیادی هستند و اینکه طرح‌های پاره هم روی بعضی از اونها به چشم میخوره.

بلوز و شلوار

2 محصول وجود دارد

فیلترهای فعال